Gwarancja satysfakcji
Materiały służące do produkcji naszych towarów są najwyższej jakością, składane z fachową starannością. Wysyłka realizowana tuz po wpłynięciu należnej kwoty na konto. Masz sugestie? Napisz do nas. Troska o dobro naszego klienta to nasz główny cel.
Zamów newsletter

Zapisz się do newslettera

Reklama
Miejsce na Twoją reklamę
Reklama

Strona - Reklama

 

Sprawdź dlaczego warto wybrać zakupy u nas:


Zakupy bez ryzyka
Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji. Twoją satysfakcję z zakupów stawiamy jako priorytet. Mamy reputację jakiej konkurencja może nam pozazdrościć.

 

Fachowe doradztwo
Nasi pracownicy doskonale wiedzą co sprzedają, chętnie służą pomocą, udzielają bezcennych porad. Ich wiedza okazuje się nieoceniona przy wyborze sprzętu i dopasowaniu do Twoich potrzeb.
 

Aktualne ceny
Codziennie aktualizujemy ceny oferowanych produktów, by móc Ci zapewnić zawsze najkorzystniejszy zakup. Jeżeli znajdziesz ten sam produkt w niższej cenie u konkurencji, dopuszczamy możliwość negocjacji.

 

Profesjonalny serwis
Dajemy Ci profesjonalny i bezpłatny serwis! W razie problemów zawsze służymy pomocą.

 

Ochrona danych osobowych
Dane osobowe, które nam powierzasz w trakcie składania zamówienia, są chronione i wykorzystywane wyłącznie w celu realizacji zamówienia.

Otwartość na Twoje potrzeby
Od początku działalności słuchamy uważnie uwag naszych Klientów, starając się dopasować do potrzeb i oczekiwań. Każda opinia jest dla nas bardzo cenna! Jeśli masz jakieś sugestie, propozycje, które pomogą nam usprawnić pracę


współpraca

Wydrukuj

plPolski deDeutsch
Twój koszyk jest pusty
Kontakt


Marek Szulc

tel. +48 606 203 828

Łukasz Szulc

tel.+48 533 417 615

E-mail: 

szulc1@szulc.org.pl

info@marek-szulc.com

tel/fax: 068 385 37 79

NIP: 973-088-15-84

Bestseller - system tworzenia sklepów internetowych